Shiten Veturat

5 500 EUR

Shitet nga: Beka 15 Tet 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Klinë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Shes dy vetura te tipit Audi A6 viti 2000 dhe Audi 80 Viti 89 te dyjat jan ne gjendje teper tmir dyjat jan ne emerin tim personal dyjat Dizel, njera automatik njera manual regjstrim njera deri ne qeshor 2021 njera shtator 2021 qmimi per dyjat. 5500 euro . Nr +38349-188-918.
Leaflet
Në fillim