AUDI A6 3.0 DIZEL S-LINE RKS 1 PRONAR 2 QELSA

6 900 EUR

Shitet nga: Audi Sot 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
📞044494555 & 048494555

*AUDI A6 3.0 DIZELL S-LINE
-AUTOMATIK TIPTRONIK
*1 PRONAR 2 QELSA LIBRA SERVISI
*KM 189 TE GATANTUERA
*FULL EXTRA VITI 2005

=EXRTRA: PULLA NE TIMON
-SHPEJSI NE TIMON
-NAVI TE MADH PLUS
-SHANZHER ME 6 CD
-TEPOMAT KLIM TRONIK
-NXEMJE KARRIKA
-SENZOR PARKIMI SENZOR SHIU
-DRITAT XENON BI XENON
-HOLOGENKA TE MJEGULLES
-INTERJER LEKUR PLUS KOMANDA
-PASQYRE HAPJE MBYLLJE ME KOMANDA
-SHTOPA LED DHE VIZLLUS
-PERDE NE XHAMA HAPJE MBYLLJE
-XHAMA MULTI KOLLOR
-SAHATAT MULTI KOLLOR NGA FABRIKA
-MUZIK BOSSE ORIGINAL
-DHEZJE ME THITHJE NE BRAV ETJ..

=GOMA REZERV DHE TE GJITHA PAISJET TJERA POSEDON NGA FABRIKA
FELNE 18 ME GOMA TE MIRA

PER MA SHUM KONTAKTO: 044494555
Viber nuk kam sms nuk kthej
Leaflet
Në fillim