AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

17 EUR

19 EUR

Shitet nga: AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P 03 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Cmimi 17 euro
Transport falas në gjithë Shqipërinë
Transporti në Kosovë kushton 5 euro

Kontakt: +355 68 29 39 111 Whatsapp

Nese deshironi te ktheni TV tuaj te vjeter ne nje smart TV, atehere kjo eshte paisja e duhur.

Detajet:
* AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P
✔ Luan çdo video ose photo ne çdo ekran qe suporton porten HDMI
✔ Mund te shfaqni ne ekran prezantime te ndryshme nga smartphoni si dokumente ne Word Powerpoint Excel PDF etj..
✔ Shume e thjeshte per tu perdorur
✔ Mund te shifni YOUTUBE ose shume aplikacione te tjera nga telefoni juaj ne nje ekran me te madhe me paisjen AnyCast
✔ Mjafton vetem te lidhni fishin e usb ne porten e TV ose ekranit tuaj dhe te vendosni paisjen AnyCast ne porten e HDMI
✔ Mund ta komandoni dhe me aplikacionin e saj duke skanuar barkodin ne fleten e manualit ose mund te lidheni me paisjen nga Google Home

Karakteristikat:
•CPU: Single Core ARM Cortex A9 Rockchip RK2928 1.2 GHz
•GPU: 3D GPU 1 x mali 400
•OS: Linux 3.0.8
•RAM: DDR3 256MB;
•Support Airmirror
•DLNA
•Airplay Miracast
•Wi-Fi: 802.11b/g/n 150Mbps 2.4GHz
•Office Software (Display Presentation): PDF/MS Word/MS Excel/MS Powerpoint/Keynotes
•Online streaming: Youtube, Netflix, Hulu Plus, IDMB, Quickflix, Family On TV etj..
•Kontrollimi i komandes: Suportohet nga Phone/Labtop/Tablet/PC
•Sistemet operative qe suportohen: ANDROID,IOS,MAC,WINDOWS,LINUX
•Parametrat e sistemit te telefonit: IOS: IOS 7.0 ose me larte (Paisjet: Per te gjitha modelet e iPhonit qe pas iPhone4 / te gjitha modelet e iPad pas iPad 2 / te gjitha modelet iPod touch pas iPod touch te gjenerates se 4
•Rezolucioni qe suporton: iPhone (430 * 320~1136 * 640); iPad (1024 * 768 ~ 2048 * 1536)

Paketimi Perfshin:
1*AnyCast M2 Plus Dongle
1*karikues + WiFi Dongle
1*Manual perdorimi

Tags : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAR
AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P
333332
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione