'Audi A6 3.0 TDI Quattro-Automatik-Full Opcione

14 900 EUR

Shitet nga: -Auto Begolli- Sot 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Audi A6 3.0 TDI Automatik Quattro 245 PS
Me dogane dhe regjistrim te vlefshem RKS-regjistrimi i pare ne Kosove
Viti i prodhimit:2011
Ne gjendje teknike PERFEKTE
I mirembajtun si ne enterier ashtu ne pamjen e jashtme pa verejtje
Mund ta provoni dhe testoni ne cilin do servis te autorizuar
i servisuar cdo here ne servise te autorizuar
Veture familjare dhe i garantuar per cdo gje
Full Paisje

PAISJET:
Klimatronik
Airbag
ABS/ESP
Mbyllje qendrore
Tempomat
Bordkompjuter
Komanda ne timon
Shpejtesit ne timon F1
LED- Xenon Bixenon
Keyless GO
Start/Stop
Ulese lekure
Ulese elektronike
Senzore parkingu
Senzore shiut
Senzore nates
Xhama elektronik
Pasqyre elektronike
Pasqyre me nxemje
Fellne me goma te reja

Kontaktoni ne:

044-922-633
044-240-801

Na gjeni edhe ne facebook dhe instagram:
@AutoBegolli
-Auto Begolli-
  Online
044-922-633
Leaflet
Në fillim