Audi Q7 3.0 tdi

15 000 EUR

Shitet nga: Korab Kastrati 24 Qer 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6

................................................................................................
AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO VITI 2006 **AUTOMATIC Keyless Goo ( hapje dhezje pa cels) , amortizin me ajer qe ulet qohet sipas terenit.
servis , frena , bateri te re dhe regjistrim 1 vjet.

**NAVIGACION **DRITA BIG XENON **ULSET LKURE **SHPEJSI TIMON **KOMANDA TIMON **TEMPOMAT **SENZOR PARKIMI plus kamer mbrapa **KLIMA TRONIK DY ZONALE **TIMONI ME LEVIZJE SIPAS DESHIRES **SENZORA TE DRITAVE **SENZORA TE SHIUT **SERVO @ **TIMONIN LEKUR **ABS EDHE ESP **AIR BAG x12 **ALARM E CENTRALL **XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE me Perde **PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE **MUZIK ME RADIO E 6 .......................................:::
.
.
.
.
.
Tag bmw ,me rcedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa 320 330 520 525 530 535 X5 X3 Golf 5 6 Passat Touran Audi Mercedes
Korab Kastrati
049303080
Leaflet
Në fillim