SHES URGJENT AUDI-6 viti 2011

Shitet nga: ahmeti 08 Sht 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
AUDI A6 AUTOMATIK 3.0 TDI
fest lit’s

257000 KM ( LIBER SERVISI ) TE GARANTUARA
VITI I PRODHIMIT 2011 në fudë te vitit .

ME DOGAN HOMOLOGIM TË PAGUARA
POSEDON:
- MANUAL 7 shpejtësi
- KLIMATRONIK 2 ZONALE
- SENZORA PARKINGU PARA-PRAPA
- LLEDA PARA-PRAPA
- FELLNE ORIGINAL AUDI ( GOMA MICHELIN)
- DRITA TE MJEGULLES
- ULESE MULTI FUNSKIONALE ( ELEKTRONIKE )
- ULESE ME NXEMJE
- KOMANDA NE TIMON
- TIMON MULTIFUNKSIONAL
- MBESHTETESET E KOKES
- BOARD COMPUTER
- NAVIGATION
- PASQYRE ELEKTRONIKE ( NXEMJE )
- SINJALIZUESIT E DREJTIMIT NE PASQYRE
- BLUETOOTH
- TELEFON
- 6 CD CHANGER
-VETURA POSEDON KUKË
- ETJ ETJ
- FRENIM AUTOMATIK
- VETURA POSEDON 3Qelsa
- një Pronarë nga Fabrika
Andajë ju qe deshironi një Super vetur me gjdo gjë Tip Top urdheroni dhe binduni dhe vet
veturen mund ta shikoni ne gjdo kohë ne Banjë te Pejës .
QMIMI Me marveshje
Pranojm veturë më Golf 5 ose 6
KONTAKT : +38344856648
VIBER : +38344856648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim