Vetura me qera-Prizren

Shitet nga: Rent a car Galaktika 04 Pri 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Rent a car Galaktika , e cila gjendet ne Prizren, mu te rrethi te ish Benaf-i, afer stacionit te autobuseve, ju ofron vetura me qera.
Ofrojm vetura te mira e me cmime te lira. veturat jane me klim dhe sigurim per udhetim jashte vendit.
Veturat ne dispozicion;
1.Mercdes c220, viti 2015,full lukzoz,100 euro/dita
2.Audi A6, viti 2011 ,full lukzoze. 100 euro/dita
3.Audi a3,viti 2015,dizel, limuzin, 50 euro/dita
4.Audi a3,viti 2009,dizel 40 euro/dita
5.Hunday, viti 2017, e re. 50 euro/dita
6.Peugeot Kabrio,viti 2008,40/euro/dita
7.Mercedes A 170,viti 2008,40 euro/dita
8.Mercedes A 160,viti 2007,35 euro/dita
9.Opel Zafira, viti 2003, 7 ulese. 35 euro/dita
10.Mercedes A 160,viti 2007,30 euro/dita
11.Golf 4,viti 2001,benzin, 4 dyersh. 25 euro/dita


tel.+377 44 561 633 edhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim