Golf Bmw Mercedes Audi etj 2003/2017 Rks Pa dogan

Blihet nga: Jetullahu Company 15 Sht 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kompanija Jon blen te Gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte bllokume aksidentune me qmime te arsyshyme 1000 deri 30'000
BLEJ DHE VETURA PA DOGAN
Bmw Sharan AUdi Opel BMW Passat Renault Citroen MErcedes Tauran
Dergo Oferten Viber +38649488191
Email :jetullahucompany@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim