Shes Audi A7

0 EUR

Shitet nga: Granit Berisha 12 Qer 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Dardanë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
Shitet vetura Audi A7, ne gjendje shume te mire optike dhe teknike. Zinigjirin e motorit e ka te nderruar para 40 mij kilometrave dhe te gjitha serviset tjera te nevojshme i ka te kryera.
Fellget 20 zoll, origjinale te RS7.

Nderrim nuk bej!
Cmimi sipas marreveshjes!
Granit Berisha
00383 44 77 11 44
Leaflet
Në fillim