Shitet Audi A7

0 EUR

Shitet nga: Granit Berisha 13 Qer 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Dardanë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
Shitet Audi A7, ne gjendje perfekte optike dhe teknike.
Ka te nderruar zingjirin e motorit para 30 000 kilometrave dhe te kryera te gjitha serviset e nevojshme.

S- Line brenda dhe jashte.

Fellget 20 coll , origjinale te RS7.

Nderrim nuk bejme!
Cmimi sipas marreveshjes!
Granit Berisha
00 383 44 77 11 44
Leaflet
Në fillim