shes audi a7 quattro

24 500 EUR

Shitet nga: flamur 30 Jan 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
audi a7 quattro , viti 2012 , 3.0 diesel , vetura eshte ne gjendje perfekte si fizike ashtu edhe teknike , eshte full opsione .
Nuk eshte ne hipoteke dhe mund te perkthehet menjehere
kontakto ne +38349865511
Leaflet
Në fillim