Audi A7 3.0 (pa dogan)

20 800 EUR

Shitet nga: Lorik 25 Qer 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
Makina ne gjendje te perkryer dhe te gjitha serviset e kryera ... makina gjindet ne zvicerr per ma shum info kontakto ne viber +41799620674
Leaflet
Në fillim