''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 000 EUR

Shitet nga: AutoTrade 11 Shk 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK PERDORNI
PERJ NGA VITI?? 2000deri 2019 ??

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049 3OO 273
Dhe viber +383 49 3OO 273

Blejm veturat qe nuk i perdorni ose defekt,aksident
Me Targa Kosovare ose pa dogan Nga viti 99-2015
Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK
Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg
Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6
Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7
Peugeot 307,308,309, Fiat punto,grande punto,
AutoTrade
044865125
Leaflet
Në fillim