Audi A7

21 500 EUR

Shitet nga: Kushtrim krasniqi 09 Qer 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
Shes Audi A7 3.0dizell shum I rujtur me targa te ch me dy par fellne ne gjendje shum te Mir teknike dhe mekanike
Kushtrim krasniqi
+393337031313
Leaflet
Në fillim