Audi A7 3.0 TDI

19 000 EUR

Shitet nga: Irfan 02 Gush 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
Audi A7 3.0 TDI Quattro S-Tronic
Fellne 19“ tzeza
Karrikat ilkur te kaft me nxemje perpara dhe mrapa
Klima 2 zona
Kamer perpara per naten
Asistent frenimi Automatik gjat vozitjes
Kamer mrapa per parkim
Targat e gjermanis

Per me shume Info 043893939
Leaflet
Në fillim