Audi a7 3.0 Quattro

24 000 EUR

Shitet nga: Audi 02 Mar 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
Audi a7 3.0(2967cc) 2011 Quattro.Mjeti eshte ne super gjendje ndodhet ne Durres.Makina eshte full option , me komanda ne timon , marshe F1 ne timon , navigator , Start stop ECO Economic(Fiket ne Semafor) , inteligjent light (dritat kthehen sipas kthesave),pasqyra me palosje,bagazhi elektrik hapet me buton dhe mbyllet me buton, sedilje lekure , sedilje me memory , bagazhier me 6 cd , 2 vende per memory card , bluetooth, sensore shiu,Full LED(para dhe mbrapa), amortizatore me jastek ajri qe ulen dhe ngrihen ne varesi te terrenit ose sipas deshires,Cruise Control,Quattro(4 gomat aktive),klima 4 Zonale,Gomat michelin 100% te reja.Xhama te zi mbrapa,Vetura e ka doganen e paguar ne shqiperi dhe eshte e pajisur me te gjith dokumentet perkatse.Jam i gatshem per cfaredolloj prove nga ana juaj.Cmimi Okazion 22000 i padiskutueshem.Kontakt WhatsApp +355699192441.....,
Leaflet
Në fillim