AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO 245 PS 2014

24 444 EUR

Shitet nga: Shefqet 31 Korr 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
☎️ 044318212
VIBER: +37744318212

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO 245 PS 2014
VITI:07-05-2014
REGJISTRIM:16-04-2020
KILOMETRAT: 160 mi TGARANTUME ME LIBER SERVISIT
ME SERVISA TKRYM
START/STOP
NAVIGACION
TEMPOMAT
KAMERA 360 %
AUTO DRIVE SELECT
•INDIVIDUAL
•DYNAMIC
•AUTO
•COMFORT
•EFFICIENCY
DOUBLE LED
KARRIGET LEKUR
FELLNE ME GOMA TREJA
SHPEJTSI VOLLON F1
BLUETOOTH AUX WIFI
POSADOGANUAR DHE REGJISTRUAR
Shefqet
044318212
Leaflet
Në fillim