Audi A7 S-Line FULL FULL Extra

19 500 EUR

Shitet nga: Audi 15 Pri 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
shes audi a7 S-line full extra motorr 3.0 TDI Quatro
sport back - black edition
vetura osht ne gjendje perfekt dhe shummm e rujtne as ni cent ska nevoj investim tash ka ardh prej gjermanis
pa dogan osht ndrrim i mundshem me marrveshje

049257770 apo 049613941
Leaflet
Në fillim