Shitet Audi A7 3.0 Quattro

0 EUR

Shitet nga: Audi A7 16 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A7
✅Shitet Audi A7 3.0 11.2011
✅ Quattro
✅Start Stop
✅RKS regjistrim deri janar 2020
✅Navi + DVD
✅Automatik 7 shpejtsi
✅Drita Led + Xenon bixenon robotik
✅Karrikat Lekur me Nxemje
✅Tempomat
✅Senzora Parkingut
✅Goma te Reja
✅Full Opcion
✅Ne gjendje Shkelqyshme me
servise
✅Shum e rujtne si mrena dhe jasht
✅Shpenzimet e Vogla
✅Bojm edhe ndrrim Qmimi me ndrrim 23mi
✅Per me shum shkruni mesenger ose viber +38344444409
Audi A7
044444409
Leaflet
Në fillim