OFROJ PUNE PER NJE PUNTORE FEMER

Shitet nga: Fatmire 10 Sht 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
OFROJ PUN PER NJE PUNTORE FEMER NGA ORA 9 DERI NE ORA 15 TE INTERESUARAT LET LAJMROHEN 044819227 I NJEJTI NUMER DHE NW VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim