Shiter Audi A8 - 3.0 TDI

Shitet nga: M-M Sot 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Shitet Vetura Audi A8
Viti i Prodhimit - 12.2010
Motori - 3.0 TDI
Nderruesi - Automatik
Drita Full lled
I rezhistruar ne RKS
Ne gjendje teknike dhe optike perfekte


Info : 044/304-302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim