Audi A8 ASR RKS 1 vit NDRRIM i Mundshem

0 EUR

Shitet nga: Audi A8 09 Jan 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A8
Shes Audi A8 RKS 1 vit perkthim i menjehershem
Audi A8 Quattro
Vetura posedon
Drita xenon automatike
Lekur ulset multifunksionale me nxemje Para Mbrapa
Telefon
Navigation
Radio me 6 cd
Shiber me Solar
Perde mrapa
Xhams color fabrikisht
Timon multifunksional
Goma te mira 2018 viti MS
Fellne te mira S-Line
Drita mrapa me LED
Frena te ri
Filtera vaji antifreez te ri
Ulse me memory
4.0 TDI V8
Km te garantuara
Bateria e re Topla
Pasqyre te errsuara
Tavani i Zi me ngjyre
Webasto
Shiber solar per klimatizim automatik
ASR Audi Space Frame
Muzika BOSE funksionale
I rujten si mrena dhe jasht
Audi mercedes bmw iphone samsung galaxy note goma ms MS xs golf fellga fellne chevrolet a clas a3 a4 a6 a8
B clas c clas tv comod komod banesa me qera x5 x6 x3 passat 3c touaran touareg fiat punto peugeot citroen pikap pezho glk gl ml banesa troje patundshmeri me qera rent car toyota 4 runner 1234567890 a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5 q7 q8 mundshem ndrrim grand cheroke x1 x2 x3 x4 x5 x6 x7 mazda touareg polo opel jeep kia 4x4 chevrolet matiz captiva mitsubishi vento passat polo bora caddy ford fiesta focus galaxy sharan hyundai accend getz H1 i30 i20 renault clio megan skoda superb octavia land cruiser land rover free lander rang rover evoque sport talisman corolla toyota volvo mondeo zafira
Audi A8
049444875
Leaflet
Në fillim