Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV 🚘

17 900 EUR

Shitet nga: Xxxxx Dje 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A8
AUTO-ZONA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +38349432222
AUTO-SHALA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️ +383 49 758 458

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.
Xxxxx
  Online
049432222
Leaflet
Në fillim