Audi A4 3.0 TDI-Diesel Allroad Automatik -09

13 900 EUR

Shitet nga: Naser Sot 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
Allroad
Shitet Vetura Audi A4 3.0 TDI-Diesel Allroad,
Viti i prodhimit 07/2009,
Nderruesi I shpejtesive Automatik,
Klima-automatike,
176-KW,
Komanda ne timon,
Tempomat,
Fellne,
Uleset s-line dhe me nxemje,
Lleda para dhe mbas,
Senzor parkingu,
Panorama,
Bordcomputer,
Xhamat dhe pasqyret elektronike,
Freni i dores elektronik,
Xenon,
Abs, esp, asr, etj ...!
Vetura eshte tash e ardhur nga Zvicerra dhe e ka doganen e paguar. Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme, per me shume na kontaktoni: Auto Salloni autoZONE. Çagllavice - Prishtinë Tel: 044/049 362887 044 754070
Leaflet
Në fillim