AUDI A6 3.0 TDI, 245 PS, Allroad, 4x4, RKS, 2014

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTO SALLON "KOSOVA" Sot 17:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
Allroad
●● AUDI A6 3.0 TDI Full Opcione
●● 4X4, ALLROAD, 245 PS
●● AUTOMATIK- TIPTRONIK
●● I DOGANUAR DHE HOMOLOGIM
●● VITI I PRODHIMIT 2014
●● KILOMETRA 223434 KM
●● LIBRA TE SERVISIT, 2 QELSA
●● Çmimi 17900 euro
☎️ 049-859-859
☎️ 044-777-075
AUTO SALLON "KOSOVA"
AUTO SALLON "KOSOVA" Ben SHitjen dhe blerjen e veturave Dhe transport
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Maxhistralja Prizren- Fush Kosov. Perball Hib Petroolit Tregoje në hartë
049859859
https://www.facebook.com/AutoSallonKosova/
AUTO SALLON "KOSOVA"
049859859
Leaflet
Në fillim