AUDI A6 ALLROAD 4G MATRIX 2016

29 700 EUR

34 000 EUR

Shitet nga: Skender Dje 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
Allroad
Audi A6 Allroad 4G MATRIX viti 2016
Full Service History 155000 km (me liber servisi)

I regjistruar ne KS ne Gusht te 2019.
Cmimi i negociueshem.

Disa nga features

Klime 4 zonale
BOSE Sound system
Alcantara
218 PS
Adaptive Cruise Control
Air suspension
Distance warning system
Electric heated seats (Para dhe Mbrapa)
Four wheel drive
Headlight washer system
High beam assist
Induction charging for smartphones
Keyless Start/Stop
Lane change assist
Navigation system
Speed limit control system
Sports seats
Start-stop system

Leaflet
Në fillim