Audi Allroad benzin-02-4•4-Full ekstra

2 800 EUR

Shitet nga: Redioni Dje 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
Allroad
Audi Allroad benzin funde-01-02-4•4-Full ekstra posedon Bord-Kompjuterin.Timoni karriket me nxemje.Me kerrika me lekur me komplet servisin e krym si dhe perkthimi bahet automatiksht nuk asht bank hipotek.Bajm ndrim
044-506-986
Leaflet
Në fillim