Rent a Car Dardania +3834588088 Audi Q7 viti 2009

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Rent a Car Dardania Sot 13:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q7
Rent a Car Dardania +38345880888 Audi Q7 viti 2009 dizel 3.0 TDI
Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni ne tel +38345880888 / 045880888
Audi , BMW , Mercedes ,Golf , Pasat , polo , Ford , Peugeot , cheverlet , shkoda
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë
Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99 Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri. Info dhe rezervime +38345880888
Rent a Car Dardania
Rent a Car Dardania jep vetura me qira te llojeve te ndryshme , Audi , Golf , Pasat , BMW , polo , ford , pezho etj per me shum mund te na kontaktoni ne +38345880888 ose viber +38345880888
Vizitoni faqen e biznesit tonë
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë Tregoje në hartë
+38345880888
https://rentacardardaniaa@hotmail.com

rentacardardaniaa@hotmail.com

Rent a Car Dardania
+38345880888
Leaflet
Në fillim