Audi Q7 S_line

Shitet nga: astrit 29 Gush 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 214 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
shitet Q7 S line 3.0 tdi quatroo shitet per arsy mos perdorimi kerri ska asni problem eshte me timu anglez dhe me letra te rregullta angleze
kerri ndollet ne velipoj shkoder
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim