Audi Q7 Sline

Shitet nga: astrit 05 Qer 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 240 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
shitet per arsy mos perdorimi makina ndollet ne velipoj.ka 7 vende dhe eshte full opsione
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim