Shitet Audi Q7 3.0 quattro

Shitet nga: Lindi 16 Gush 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
Audi q7 3.0 automatik ., Posedon Airbag, Abs,Klim, karrika me likur dhe nxemje , full opsione ,fellne alu , 240 hp ,quattro 2008 siq e shifni ne foto i rujtem si mrena ashtu edhe jasht serviset e kryera me rregull .
I ardhur nga Austria ., Per me shum info kontaktoni ne nr tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim