(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoSharri24 27 Shk 11:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
QUATTRO

(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +383 49 660 454
AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️
Audi,bmw,mercedes,golf,reno clio,jeep,range rover.
AutoSharri24
049660454
Leaflet
AutoSharri24
▶️(BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI MERCEDES 14 500 EUR
BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL 0 EUR
AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️ 0 EUR
AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️ 0 EUR
Në fillim