AUDI S3 QUATTRO 8L 280-300HP STAGE 2 APR

5 900 EUR

Shitet nga: Geri 22 Mar 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
/
S-modele
Modeli
S3
Shitet: AUDI S3 8L 280-300HP Stage 2 APR
1.8Turbo 4×4 6 marshe manual
Tapiceri Recaro, kamosh dhe lekure
Klima, Sedilje me ngrohje, baxha elektrike, mbyllje qendrore, alarm, kasetofon usb aux bokse te reja
4 goma shum te mira dimri
Marmite e modifikuar straight pipe 76mm
Intake Carbon KN
4 bobina nga Audi R8
Makina ne gjendje perfekte, e mbajtur me sherbimet me te mira te mundshme
Makine perfekte per te bere qef ^_*

Kontakt: +355 69 623 4444

Cmim i diskutueshem
Në fillim