Audi S7 2014

Shitet nga: Audi 09 Qer 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
S7
✅Shitet Audi S7 2014
✅4.0 Bi Turbo 700hp
✅E Doganuar RKS
✅Navi + DVD
✅S-tronic + Launch Control @ 4200rpm
✅Double Led
✅Start Stop Keyles
✅Shiber
✅Karrikat Lekur me Nxemje dhe Memorje
✅Tempomat
✅Distronic
✅Kamer Parkingu
✅Rear Asist
✅Lane Asist
✅Full Opcion
✅Shum e rujtne si mrena dhe jasht
✅KM: 126.000km me garancion
✅Fellnet me Gomat e veres Pirelli P-Zero te reja
✅Fellne me goma te dimrit te reja
✅Per me shum shkruni viber +383 44 368 368
Leaflet
Në fillim