Shitet 700

700 EUR

Shitet nga: Servis arbri 26 Shk 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
Modeli
2002
Shitet bmw kryt e motorrit defekt si dhe shessim dhe servisojme pjese per mercedes Audi dhe te tjera nga viti 2000 e me te reja magjistralja Ferizaj prishtin 4 km me dalje te ferizait servis ARBRI
Servis arbri
+38345869833
Leaflet
Në fillim