Shitet ose ndrrohet me Audi A6 3.0 disel

33 000 EUR

Shitet nga: Arsim 09 Maj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
M-modele
Modeli
M4
Shitet ose ndrrohet BMW M4 2016
Jom i interesum me ndrru BMW me Audi A6 viti me kon 2012 ose 2015 me targa te kosoves,
Ket bmw kam marr me punë dhe une asnje her skam pasur bmw se nuk i du si model
Per gjdo informat me kontaktoni ne numrin e telefonit 044 80 80 52
Leaflet
Në fillim