Vezë Gusave dhe Shotave

Shitet nga: Ejup 25 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
M-modele
Modeli
M4
Shes vezë te Gusave dhe shotave te freskëta
Leaflet
Në fillim