karrika dhe tapacira te BMV M5

Shitet nga: xxxx 17 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M5
shiten karrika te BMV M5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim