Shitet

Shitet nga: Arian 12 Mar 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 268 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 250 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M5
Vetura eshte ne gjendje te rregullt ,
Vetura posedon extra 2 pale stopa , 2 pale fellne , 9 muaj regjistrim dhe vetura eshte 3.0 Diesel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim