x5

Shitet nga: argjend 04 Pri 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M5
kete X5 e kam prej 2010 njeri i pare jam un qe e vozis ka 165mij km dhe boj vetem mdrim me banes ne prishtine/mati1 ose ne fush kosove qe ka interes dikush let
shenon flm per mirkuptim.X5 eshte ne gjendje perfekte boj ndrim veq me banes asgje tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim