Bmw 520 E39 RKS

Shitet nga: Vali 01 Tet 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 74 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M5
Bmw 520 ne gjendje te mire teknike dhe optike, modeli e39 vp 1999 te gjitha paisjet funksionale full extra. nderrim i mundshem - viber +38649461298
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim