BMW 5M

Shitet nga: Mentor 19 Tet 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 332 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR   10 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M5
Vetura eshte ne gjendje te mire .
Servisime dhe mirmbajtje e rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim