BMW X5 dizel

Shitet nga: Fehmi 04 Sht 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 192 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M5
Me te gjitha opcionet dhe ne gjendje te rregull
Me tabela te shqipris
Mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim