Shes BMW 5 M/pack

Shitet nga: Mentor Qupeva 10 Nën 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M5
Vetura ne gjendje te rregullt , Enterier Lekure , Sensor Parkingu para mbrapa, drita ksenon, karrikat me nxemje dhe memo, gomat e dimrit ( te reja ) , etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim