BMW F10

Shitet nga: Byrton 16 Qer 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M5
Shes BMW M5 F10 535 M-paket jasht dhe mbreda te gjitha servizet e kryera me fellga 19 gomat e reja regjistrim 1 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim