BMW 116D

8 800 EUR

Shitet nga: Lorikk Mulliqi 08 Qer 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
116
Kilometrazha: 191.000Km
Viti i Prodhimit: 09/2011
Fuqia: 85Kw. (116Ps)
Karburanti: Naftë
Ngjyra: E Hirit Metalike
Dizjani interierit: gjysme lekur

vetura eshte ne gjendje shum te rregullt siq shihet dhe ne foto.
Shpenzime te vogla
Lorikk Mulliqi
045979289
Leaflet
Në fillim