Bmw 120D SportEdition Me Dogane Dhe Akciz 🇧🇪🇧🇪

Shitet nga: Lirim 04 Shk 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
116
Bmw 120 Motorin ( model 116) SportEditon E Sa Po Ardhun🇧🇪🇧🇪🇧🇪

✔ 20.08.2010 Viti i Prodhimit
✔ Km 213.000
✔ Dogane Dhe Akciz Kryme
✔ Full E Servisuar Ule Filtera
✔ Goma Dhe Fellne Allumini Të Reja
✔ Vollan Multifunksional
✔ Tempomat
✔ Ulse Sport Editon
✔ Kukë Per Tërheqje Montuese
✔ 2 Qelsa
✔ Menjaqi 6 Shpejtsi Gjendje Teper Tmir
✔ Vetura Mund Të Dergohet Ne Cilen Do Servis Apo Perfaqsues Të Bmw

Per Me Shum Kontakt:

+38344 333191
Leaflet
Në fillim