shes bmw 116 D

6 000 EUR

Shitet nga: kushtrim 04 Dhj 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
116
shes BMW ne gjendje shum te regullt viti prodhimit 03/2010 posedon navigacion dhe shum sende tjera 116 ps gjindet ne kosov ne targa te huja qmimi osht i diskutushem
kushtrim
01628768299
Leaflet
Në fillim