🇨🇭 BMW 1 Series F20 2.0 Diesel me Dogan nga CH

11 900 EUR

Shitet nga: Drilon DDDD 29 Maj 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
116
🇨🇭🇨🇭 BMW 1 Series F20 2.0 Diesel Automatik-Steptronik Me Dogan Full Ekstra viti 2012 nga Zvicrra(CH)🇨🇭🇨🇭

Ndrrim i mundshem me vetur me te lire
Qmimi 11900

✅BMW 1 Series F20
✅Viti 2012
✅FACELIFT
✅Automatik-StepTronik 8 shpejtsi
✅Km 215xxx te garantume 100%
✅Start Stop
✅Drita LED para dhe prapa
✅Senzor Parkingu
✅Fellne 17 mr Dy pal Goma te reja te dimrit dhe te veres te
✅sapo vendosura
✅116d
✅Klimatronik
✅Servisin e kryn edhe per 13.000km
✅i sapo doganuar dhe sapo regjistruar
✅nuk ka nevoj per as mate voglin investim
✅Shpenzime shum te vogla
✅per ma shum ne privat +38349292870
Drilon DDDD
  Online
+38349292870
Leaflet
Në fillim