BMW 116

10 900 EUR

Shitet nga: Fatmire Dje 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
116
Shes veturen BMW1 2.0. Eshte ne gjendje te mire, i servisuar me rregull dhe pa ndonje demtim.
Vetura eshte automatike me 8 shpejtesi, ka navigacion, karriget me nxemje. 2 par goma (vere dhe dimer).
Data e prodhimit ne muajin Dhjetor 2012.
235000km. 180ps.
Leaflet
Në fillim